Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené na Kubě v červenci 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy na Kubu v červenci 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Kuba.cz    >    

Kuba All Inclusive červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy na Kubu v červenci 2021

Be Live Experience Varadero
Dovolená Kuba 2021 - Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Varadero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 330 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 36010,- Kč.
 
Occidental Arenas Blancas
Dovolená Kuba 2021 - Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Arenas Blancas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 330 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 40020,- Kč.
 
Barcelo Solymar
Dovolená Kuba 2021 - Varadero v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Barcelo Solymar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 344 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 42810,- Kč.
 
Be Live Experience Varadero
Dovolená Kuba 2021 - Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Varadero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 344 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 38740,- Kč.
 
Be Live Experience Turquesa
Dovolená Kuba 2021 - Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Turquesa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 351 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 38780,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Tenis
  • Volejbal
  • Golf
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Kuba All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal