Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka dovolené na Kubě v březnu 2022. Last Minute zájezdy na Kubu za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu na Kubě. Kuba All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen na Kubě.

1Kuba.cz    >    

Dovolená na Kubě - březen 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kubu v březnu 2022

Sol Cayo Largo, Roc Arenas Doradas, Aston Panorama
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Cayo Largo, Roc Arenas Doradas, Aston Panorama, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 47900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 7 km, vzdálenost od letiště: 27 km.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar Tainos, Memories Trinidad
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar Tainos, Memories Trinidad, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 44100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Gran Muthu Rainbow Adults Only
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Guillermo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Muthu Rainbow Adults Only, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 57300,- CZK.
 
Gran Muthu Imperial Cayo Guillermo - Adults Only
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Coco v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Muthu Imperial Cayo Guillermo - Adults Only, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 50000,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Pelicano
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Largo v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Pelicano, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 43400,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Be Live City Copacabana, Pelicano
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Largo v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Pelicano, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 43400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Grand Muthu Cayo Guillermo
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Coco v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Muthu Cayo Guillermo, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 45800,- CZK.
 
Memories Caribe
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Coco v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Caribe, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42500,- Kč.
 
Memories Flamenco Beach Resort
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Cayo Coco v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Memories Flamenco Beach Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 43000,- CZK.
 
Iberostar Selection Varadero
Dovolená Kuba na jaře 2022 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Varadero, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 11. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 63341,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Kuba All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal