Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka dovolené na Kubě v červenci 2021. Last Minute zájezdy na Kubu za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci na Kubě. Kuba All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec na Kubě.

1Kuba.cz    >    

Dovolená na Kubě - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kubu v červenci 2021

Be Live City Copacabana, Meliá Las Antillas, Memories Trinid
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Meliá Las Antillas, Memories Trinid, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 47500,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Be Live Experience Varadero
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Varadero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 37430,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
El Viejo Y El Mar
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě La Habana (Havana) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování El Viejo Y El Mar, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 34865,- CZK.
 
Meliá Marina Varadero
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Marina Varadero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 44365,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Playa Vista Azul
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Playa Vista Azul, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 40755,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Pullman
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 2hvězdičkovém ubytování Pullman, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 30875,- Kč.
 
Roc Arenas Doradas
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Roc Arenas Doradas, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 37430,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 7 km, vzdálenost od letiště: 27 km.
 
Starfish Varadero
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Starfish Varadero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 36480,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Tuxpan, Pelicano
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cayo Largo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tuxpan, Pelicano, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 46075,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Villa Mar Del Sur
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Villa Mar Del Sur, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 34200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 166 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Kuba All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal