Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Kubě v lokalitě Holguín - Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix. Last Minute pobyty v kubánské lokalitě Holguín 2020.

1Kuba.cz    >    
Holguín    >    

Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix

Vyhledávání zájezdů

Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix podle termínu

Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až úterý 28. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně v aktuální ceně 45700,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až pondělí 9. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně v aktuální ceně 51200,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. březen až úterý 17. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně v aktuální ceně 51800,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 11. duben až neděle 19. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 13 % v aktuální ceně 54200,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až úterý 5. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 26 % v aktuální ceně 45800,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až sobota 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 14 % v aktuální ceně 38600,- Kč.
 
Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix
Dovolená Kuba 2020 - Holguín v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Iberostar San Felix, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 19. květen až pátek 29. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 14 % v aktuální ceně 40200,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Holguín podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal