Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka dovolené na Kubě v listopadu 2020. Last Minute zájezdy na Kubu za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Kubě. Kuba All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad na Kubě.

1Kuba.cz    >    

Dovolená na Kubě - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kubu v listopadu 2020

Hotel Iberostar Selection Varadero
Dovolená Kuba 2020 - Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Iberostar Selection Varadero, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 60580,- Kč.
 
Hotel Occidental Arenas Blancas
Dovolená Kuba 2020 - Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Occidental Arenas Blancas, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 23. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně v aktuální ceně 41150,- Kč.
 
Hotel Allegro Palma Real
Dovolená Kuba 2020 - Varadero v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Allegro Palma Real, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 33800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Kuba All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal