Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka dovolené na Kubě v listopadu 2020. Last Minute zájezdy na Kubu za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Kubě. Kuba All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad na Kubě.

1Kuba.cz    >    

Dovolená na Kubě - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kubu v listopadu 2020

Hotel Iberostar Selection Varadero
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Iberostar Selection Varadero, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 52499,- Kč.
 
Hotel Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 51139,- Kč.
 
Allegro Palma Real
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v 3.5hvězdičkovém ubytování Allegro Palma Real, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 32390,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Tenis
  • Golf
  • Potápěčské centrum
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
  • Dětský bazén
  • Wifi zdarma
 
Be Live Experience Varadero
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Varadero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 34390,- Kč.
 
Be Live Experience Tropical
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Tropical, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 48790,- Kč.
 
Autentická Kuba - Apartmány Santa Marta
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v hvězdičkovém ubytování Autentická Kuba - Apartmány Santa Marta, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 29980,- Kč.
 
Autentická Kuba - Apartmány Santa Marta
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v hvězdičkovém ubytování Autentická Kuba - Apartmány Santa Marta, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 35480,- Kč.
 
Hotel Iberostar Selection Varadero
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Iberostar Selection Varadero, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 52499,- Kč.
 
Hotel Iberostar Selection Bellavista
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Iberostar Selection Bellavista, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 51130,- Kč.
 
Autentická Kuba - Apartmány Santa Marta
Dovolená Kuba na podzim 2020 v lokalitě Varadero v hvězdičkovém ubytování Autentická Kuba - Apartmány Santa Marta, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 29980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Kuba All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal