All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kuba 2021/2022    >    

Luxusní hotely na Kubě - Kuba 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech na Kubě. Skvělé luxusní hotely na Kubě s bazénem a wellness. All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Kuba 2021 / 2022.

Ads

Luxusní hotely Kuba 2021 / 2022

Gran Hotel Manzana Kempinski
★★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • TV
 
 • 111 500 Kč

Detail

Dovolená Kuba v zimě 2022 v lokalitě La Habana (Havana), v místě Gran Hotel Manzana Kempinski v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Hotel Manzana Kempinski, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. únor až středa 9. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 111500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kubu v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kubě.
Hotel Palacio Marqués De San Felipe Y Santiago De Bejucal
★★★★★
 
 • 41 200 Kč

Detail

Dovolená Kuba na jaře 2022 v resortu La Habana (Havana) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Palacio Marqués De San Felipe Y Santiago De Bejucal od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 4. dubna do čtvrtek 14. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 122 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kubě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kubu. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 41200,- Kč.
Gran Hotel Manzana Kempinski
★★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • TV
 
 • 54 600 Kč

Detail

Dovolená Kuba v létě 2022 v lokalitě La Habana (Havana), v místě Gran Hotel Manzana Kempinski v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Hotel Manzana Kempinski, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 30. červen až čtvrtek 7. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň nebo Mnichov, s odletem za 209 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 54600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kubu v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kubě.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ads

Dovolenou Kuba 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kubě. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kubu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kubu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kubě vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Kubě si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kubě z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Keňa luxusní hotely, Kuba luxusní hotely, Kypr luxusní hotely nebo například dovolenou Maďarsko luxusní hotely? Další možností je třeba Madeira luxusní hotely.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kubě může být třeba doprava. Na dovolenou na Kubu 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Kubu letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kubě si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kubě můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kubě pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kuba nebo sekci dovolená s dětmi.