Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka ubytování na Kubě u pláže za nejlepší ceny online. ☀️ Levné soukromé apartmány u pláže a Last Minute dovolená na Kubě. All Inclusive zájezdy letecky s pobyty u moře. Last Minute Kuba.

1Kuba.cz    >    

Pláže na Kubě - Last Minute Kuba

Vyhledávání zájezdů

Pláže na Kubě podle termínu

Sol Varadero Beach - Adults Only
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Varadero Beach - Adults Only, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. červenec až úterý 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 50784,- CZK.
 
Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach Fun-Playa Caleta)
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach Fun-Playa Caleta), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. červenec až úterý 27. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 85 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 41600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 41380,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. červenec až úterý 27. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 35320,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach Fun-Playa Caleta)
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach Fun-Playa Caleta), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. červenec až úterý 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 41600,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 35320,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42300,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až úterý 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 113 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až pátek 20. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 35320,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 16. srpen až pátek 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 117 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 39720,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 11-20 z 114 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal