Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka ubytování na Kubě u pláže za nejlepší ceny online. ☀️ Levné soukromé apartmány u pláže a Last Minute dovolená na Kubě. All Inclusive zájezdy letecky s pobyty u moře. Last Minute Kuba.

1Kuba.cz    >    

Pláže na Kubě - Last Minute Kuba

Vyhledávání zájezdů

Pláže na Kubě podle termínu

Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až pátek 3. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 45580,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až úterý 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 134 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 41180,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. září až pátek 17. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 39720,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 23 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 148 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 55830,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až pátek 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 148 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 45580,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 23 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až neděle 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 150 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 58650,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Memories Varadero Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Varadero Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 20. září až pátek 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 39720,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Neptuno -Tritón, Sunbeach
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Neptuno -Tritón, Sunbeach, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 34800,- Kč.
 
Sol Varadero Beach - Adults Only
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Varadero Beach - Adults Only, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 50300,- CZK.
 
Memories Flamenco Beach Resort
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Cayo Coco v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Memories Flamenco Beach Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až pátek 12. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 195 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 38800,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 114 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal