Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Aktuální nabídka dovolené na Kubě v srpnu 2021. Last Minute zájezdy na Kubu za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Kubě. Kuba All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen na Kubě.

1Kuba.cz    >    

Dovolená na Kubě - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kubu v srpnu 2021

Cayo Largo Del Sol
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cayo Largo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cayo Largo Del Sol, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 37750,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Iberostar Laguna Azul
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Laguna Azul, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 49570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Melia Varadero Resort
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Melia Varadero Resort, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 58630,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 6 km, vzdálenost od letiště: 35 km.
 
Paradisus Varadero Resort And Spa
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Paradisus Varadero Resort And Spa, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 69820,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 15 km, vzdálenost od letiště: 30 km.
 
Memories Miramar Habana, Grand Memories Varadero
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Memories Miramar Habana, Grand Memories Varadero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 42300,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Meliá Las Antillas
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Las Antillas, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 44100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42300,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Starfish Monte Habana, Memories Varadero
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Starfish Monte Habana, Memories Varadero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 42300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Be Live City Copacabana, Club Kawama, Villa Tortuga
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Club Kawama, Villa Tortuga, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 38700,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Be Live City Copacabana, Club Kawama, Villa Tortuga
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Club Kawama, Villa Tortuga, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 38700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 128 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kuba podle měsíce odjezdu

Kuba All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal