Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Grand Memories Varadero s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Grand Memories Varadero na Kubě v lokalitě Varadero. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kubánské lokalitě Varadero 2021.

1Kuba.cz    >    
Varadero    >    

Kuba 2021 - Grand Memories Varadero

Vyhledávání zájezdů

Grand Memories Varadero - Varadero na Kubě

Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42300,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až úterý 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 113 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v zimě 2022 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. leden až středa 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 274 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 42300,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F
Dovolená Kuba v zimě 2022 v lokalitě Varadero v 3hvězdičkovém ubytování Be Live City Copacabana, Roc Varadero (Ex. Puntarena Beach F, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. leden až středa 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 281 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 43600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Varadero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal