Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa na Kubě v lokalitě Varadero. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kubánské lokalitě Varadero 2021.

1Kuba.cz    >    
Varadero    >    

Kuba 2021 - Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa

Vyhledávání zájezdů

Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa - Varadero na Kubě

Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na jaře 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 69000,- Kč.
 
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na jaře 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 72900,- Kč.
 
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na jaře 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. březen až pátek 26. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 69000,- Kč.
 
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na jaře 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. březen až úterý 30. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 72900,- Kč.
 
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na jaře 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až úterý 6. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 69600,- Kč.
 
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na jaře 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až úterý 20. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 58100,- Kč.
 
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až neděle 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 55200,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Varadero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal