Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Meliá Habana, Meliá Las Américas s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Kubě v lokalitě Varadero - Meliá Habana, Meliá Las Américas. Last Minute pobyty v kubánské lokalitě Varadero 2020.

1Kuba.cz    >    
Varadero    >    

Meliá Habana, Meliá Las Américas

Vyhledávání zájezdů

Meliá Habana, Meliá Las Américas podle termínu

Meliá Habana, Meliá Las Américas
Dovolená Kuba 2020 - Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Meliá Las Américas, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. únor až úterý 25. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 % v aktuální ceně 69400,- Kč.
 
Meliá Habana, Meliá Las Américas
Dovolená Kuba 2020 - La Habana (Havana) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Meliá Las Américas, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 10. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 % v aktuální ceně 56100,- Kč.
 
Meliá Habana, Meliá Las Américas
Dovolená Kuba 2020 - Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Meliá Las Américas, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. květen až neděle 17. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 7 % v aktuální ceně 52300,- Kč.
 
Hotel Melia Las Americas
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Melia Las Americas s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 7. května 2020 do pátek 15. května 2020. Letecky přeprava , s odletem za 197 dní, s jídlem all inclusive - jarní first-minute zájezd za levnou cenu 36890 CZK.
 
Meliá Habana, Meliá Las Américas
Dovolená Kuba 2020 - Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Meliá Las Américas, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 21. červenec až pátek 31. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 272 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 2 % v aktuální ceně 51400,- Kč.
 
Meliá Habana, Meliá Las Américas
Dovolená Kuba 2020 - La Habana (Havana) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Habana, Meliá Las Américas, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu neděle 9. srpen až středa 19. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 291 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 % v aktuální ceně 51700,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Varadero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal