Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Hotel Melia Varadero s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Melia Varadero na Kubě v lokalitě Varadero. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kubánské lokalitě Varadero 2021.

1Kuba.cz    >    
Varadero    >    

Kuba 2021 - Hotel Melia Varadero

Vyhledávání zájezdů

Hotel Melia Varadero - Varadero na Kubě

Hotel Melia Varadero
Dovolená Kuba v zimě 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Melia Varadero, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. únor až pátek 19. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 52199,- Kč.
 
Melia Varadero
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Varadero, v ubytovacím zařízení Melia Varadero s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 12, v termínu pondělí 8. února 2021 do pátek 19. února 2021. Letecky přeprava , s odletem za 76 dní, s jídlem all inclusive - zimní first-minute zájezd za levnou cenu 52199 CZK.
 
Hotel Melia Varadero
Dovolená Kuba v zimě 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Melia Varadero, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. únor až pátek 26. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 53059,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Varadero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal