Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Grand Memories Varadero s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Grand Memories Varadero na Kubě v lokalitě Varadero. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kubánské lokalitě Varadero 2021.

1Kuba.cz    >    
Varadero    >    

Kuba 2021 - Grand Memories Varadero

Vyhledávání zájezdů

Grand Memories Varadero - Varadero na Kubě

Sol Varadero Beach - Adults Only
Dovolená Kuba v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Varadero Beach - Adults Only, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. červenec až úterý 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 50784,- CZK.
 
Sol Varadero Beach - Adults Only
Dovolená Kuba na podzim 2021 v lokalitě Varadero v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Varadero Beach - Adults Only, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až úterý 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 50300,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Varadero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal