Mapa Kuby s doutníkem a kloboukem
Dovolená v kubánské Havaně
Dovolená na Kubě autem podle moře

Kombinace Copacabana / Villa Tortuga / Kawama s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Kombinace Copacabana / Villa Tortuga / Kawama na Kubě v lokalitě Varadero. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kubánské lokalitě Varadero 2020.

1Kuba.cz    >    
Varadero    >    

Kuba 2020 - Kombinace Copacabana / Villa Tortuga / Kawama

Vyhledávání zájezdů

Kombinace Copacabana / Villa Tortuga / Kawama - Varadero na Kubě

Hotel Villa Tortuga
Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Villa Tortuga s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 9, v termínu úterý 9. června 2020 do středa 17. června 2020. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, s jídlem all inclusive - letní last-minute zájezd za levnou cenu 25300 CZK.
 
Kombinace Copacabana / Villa Tortuga/ Kawama
Rekreace na dovolené v lokalitě Havana, v ubytovacím zařízení Kombinace Copacabana / Villa Tortuga/ Kawama s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 9, v termínu úterý 9. června 2020 do středa 17. června 2020. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, s jídlem all inclusive - letní last-minute zájezd za levnou cenu 30300 CZK.
 
Kombinace Copacabana / Villa Tortuga / Kawama
Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero, v ubytovacím zařízení Kombinace Copacabana / Villa Tortuga / Kawama s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 11. června 2020 do pátek 19. června 2020. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, s jídlem all inclusive - letní last-minute zájezd za levnou cenu 30300 CZK.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Varadero podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal